Aktuálně volné
Rychlý kontakt

Úvod   >   SD Ořech

SD Ořech

Lokalita

Umístění seniorského domu v obci Ořech (Praha - západ) je v centru klidné obce, v sousedství obecního úřadu a Baarova náměstí. Seniorský dům je v blízkosti dalších obcí a měst a v snadné dostupnosti do centra Prahy. Autem na Smíchov a na metro Hůrka je to přibližně 10 minut, autobusová zastávka DP HLMP se nachází přímo před areálem seniorského domu.

MAPKA


Areál Ořech je nově vybudovaný polyfunkční projekt moderního nájemního bydlení pro seniory. Projekt realizuje česká společnost SD Bohemia Group a.s. – stavební a developerská společnost zabývající se kompletní činností v oblasti bytových a polyfunkčních projektů.
Projekt nabízí bydlení seniorům v klidném a bezpečném areálu s nízkoenergetickými bezbariérovými byty, se zajištěním terénních pečovatelských a zdravotnických služeb. 

V areálujsou klientům poskytovány zaměstnanci penzionu asistenční služby, vč. volnočasových aktivit. Z provozních služeb uvádíme např. každodenní individuální kontakt s klienty vč. návštěvy klientova bytu a zajištění drobného úklidu bytu, zajištění individuálního nákupu, obědů, pohotovosti, úklidu a údržby společných prostor areálu, zprostředkování zdravotní péče a zajištění doprovodu k lékaři a další služby. Z volnočasových aktivit uvádíme např. zajištění výletů, sportovních aktivit vč. kondičního cvičení a zdravotních procházek, zajištění přednášek, besed a kurzů a kulturních akcí přímo v areálu a další.

Areál se skládá ze dvou samostatných objektů domů, mezi kterými vznikl klidný dvůr plný zeleně určený k relaxaci a setkávání. Objekty jsou členěny do čtyř samostatných sekcí, které na sebe plynule navazují a tvoří i s dvorem harmonický celek. Snaha architekta byla propojit venkovní a vnitřní prostředí nejen tímto společným dvorem, ale i privátními předzahrádkami nebo terasami orientovanými do klidné nerušící zóny zajištující plné soukromí.

Obytný komplex nabízí k pronájmu bytové jednotky v dispozicích 1+kk až 3+kk o výměrách 27m2 – 87m2. 16 bytových jednotek (z celkových 29) jsou tzv. upravitelné, tedy byty mohou bez dalších stavebních úprav sloužit osobám s omezenou schopností pohybu a orientace. V areálu je dostupnost nadstandardních služeb speciálně určených pro seniory a osoby s určitým zdravotním postižením.

MAPA


Zvětšit písmo: AAA
© 2024 SD Bohemia Group a.s., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů